Z miłości do gór

Jesteśmy grupą młodych ludzi. Naszą pasją są góry i podróżowanie. Przez lata zwiedzając różne ciekawe obiekty czerpaliśmy inspiracje i pomysły a także przemyślenia co warto zmienić i ulepszyć.

Dodatkowo realizując projekt budowy góralskich drewnianych domów z pełnego bala Beskidzkie Chaty poszukujemy i wybieramy te najładniejsze lokalizacje głównie w pobliżu Babiogórskiego Parku Narodowego.

Tak udało się nam stworzyć magiczne miejsce, które nazwaliśmy Słoneczna Osada.

Głównym atutem naszej osady jest jej lokalizacja: miejscowi określają ją Gubałówką Beskidu Żywieckiego. Domy znajdują się u podnóża góry Magurka w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Południowy stok zapewnia maksymalne możliwe w ciągu roku nasłonecznienie. Widok bezpośrednio na Babią Górę oraz na całe pasmo górskie Jałowca, Kiczory oraz Policy. Przestrzeń wynikająca z wysokości usytuowania naszych domów zachwyca. Bliskość przyrody uspokaja i tworzy niepowtarzalny klimat.

Przebywanie w drewnianym domu z pełnego bala w takim miejscu jest czymś wyjątkowym. Jest to nieopisana forma relaksu i wypoczynku. W środku panuje cisza i spokój, przez duże okna w salonie, kuchni i w pokojach można podziwiać piękne widoki. Jest to coś czego nie potrafiliśmy znaleźć nigdzie indziej. Wyposażyliśmy nasze domy tak jak sami chcielibyśmy je mieć dla siebie. Liczymy, że każdy kto zechce nas odwiedzić będzie się tu czuł wyjątkowo.